Reitti ja aikataulu

Kilpailun reittikartta
https://drive.google.com/open?id=1i4qrXaSgO-23e-VMJwhz7lprWLqjJL7D&usp=sharing

Kilpailun aikataulu

Perjantai 7.2.2020

19:30 EK 1 Ravirata 1,50 km, sulkuaika 7:00 – 23:00

Lauantai 8.2.2020

10:00 Lähtö Mikkelin tori

11:03 EK 2 Saksa 11,66 km, sulkuaika 9:30 – 15:30

11:28 EK 3 Ylätjoki 14,99 km, sulkuaika 9:45 – 15:45

11:58 Huolto 30 min

13:12 EK 4 Hännilä 14,66 km, sulkuaika 11:30 – 17:30

13:38 EK 5 Tuomioja 12,17 km, sulkuaika 12:00 – 18:00

14:33 Huolto 30 min

15:49 EK 6 Löytö 14,99 km, sulkuaika 14:15 – 20:15

16:16 EK 7 Hangastenmaa 14,99 km, sulkuaika 14:30 – 20:30

16:39 Huolto 30 min

17:44 EK 8 Vatila 14,99 km, sulkuaika 16:00 – 22:00

18:10 EK 9 Kuppilavuori 11,76 km, sulkuaika 16:30 – 22:00

18:50 Maali Mikkelin tori

(Muutokset mahdollisia. Mahdollisista muutoksista kerrotaan SM Vaakuna-Rallin kanavissa.)